(Видео) СДСМ – Спасовски : Поплавите имаат име и презиме, Никола Груевски, предлагаме решение

СДСМ е помеѓу граѓаните од загрозените региони. Членовите и симпатизерите на СДСМ постојано се на терен за да можеме да помогнеме толку колку што е во наша можност и...

(Видео) СДСМ – Шилегов : Почна капитулацијата на Груевски

Почна капитулацијата на власта за погрешните политики на Никола Груевски и неколкумина околу него, со коишто го урнисаа државниот систем. https://www.youtube.com/watch?v=Jf_4Zdr9Dc4 Секој ден самата власт се враќа по чекор назад за...

Миленко штотуку направи кривично дело – ШПИУНАЖА! Лазански бил ШПИУН НА СРПСКИТЕ И РУСКИТЕ...

Клептоманската власт на ДПМНЕ со темата “патриотизам” веќе девет години манипулира со дел од народот.  Дел од народот, затоа што од 2008 година па наваму изборите ги добива со...

Заев: Бомбата ќе се објави по понеделник, не можат сите да нè уапсат

Во интервју за БИРН, лидерот на опозицијата Зоран Заев најавува дека бомбата ќе се објавува од понеделник, говори за причините за повеќемесечното тактизирање, за контактите со Груевски, но и...

(Видео) ЛАТАС МУ ОБЈАВИ ВОЈНА НА СДСМ И ЗАЕВ ВО СРЕД ВЕСТИ НА СИТЕЛ:...

  Неверојатна закана во сред вести кон лидерот на опозицијата и најголемата опозициска партија СДСМ упати уредникот на Сител, Драган Павловиќ Латас. Ова е најновото дно кое го допре овој...

О НЕЕЕЕЕЕЕ, СЕГА ПАРТИЈАТА ,,БЕДЕМ” СТАНАЛЕ БРАНИТЕЛИ И ГИ СКВЕРНАВАТ ДЕЛАТА НА МАКЕДОНСКИТЕ БРАНИТЕЛИ!!!...

Нови провладини паразити и пизајзли во одбрана на пастирот и во поход на плукање по опозицијата. Нова булумента од 2-ца испрдоци во поход на одбрана на режимот, овој пат крваво се сквернават...