ДАНСКА РАЗМИСЛУВА ЗА ПУШТАЊЕ ПОРНОГРАФСКИ ФИЛМОВИ ВО УЧИЛИШТАТА

Професор по сексологија ги повикува училиштата во Данска да им пуштаат порнографски видеа на учениците за истите да ја увидат разликата помеѓу реалниот секс и она што го гледаат...

Порно ѕвездите ги откриваат тајните на својот занает

Еден од корисниците на "Reddit" им постави прашање на порно ѕвездите и продуцентите што е она што гледачите на порно филмовите навистина не го знаат? На тоа прашање доби...

8 показатели дека сте заљубени во квалитетна жена

Жените се превртливи, чудни, љубоморни, напорни, тврдоглави... Но, сепак се заљубувате во нивните маани. Како да откриете дали е таа вистинската, и покрај сите несовршености? 1. Не ве прави љубоморен Нема потреба...

НАЈДОБРАТА СЕКС ПОЗА ЗА ВАШИОТ ХОРОСКОПСКИ ЗНАК

Вашиот хороскоп може да ви каже што вашите ѕвезди предвиделе за вашиот деловен и љубовен живот, па зашто не и за вашиот сексуален живот исто така? Затоа астрологот Zoe...

Седум совети за подобар сексуален живот

BuzzFeed направи видео во кое секс терапевтката Ванеса објаснува седум начини кои ќе го подобрат сексуалниот живот. Советите се однесуваат за односот на луѓето кон нивното тело, односно фокусирањето...

Љубовта е шарена: Реклама која покажува дека љубовта доаѓа во различен облик и боја

Љубовта е нешто што може да се развие меѓу луѓето од сите форми, бои и големини. Оваа LGBT ориентирана кампања од страна на Zim Colored Powder ја потенцира поентата со...

ПАРОВИТЕ ПОЛУДЕА : Погледнете како изгледаше нивната “СЕКС” забава

Ова таканаречено реално шоу на срамот, дефинивно не е за на телевизија. Погледнете ја нивната пена парти, каде што секој прави што му дојде на памет. ...

НЕКОЛКУ СОВЕТИ ЗА ДА ИМАТЕ ЖЕЖОК СЕКС

Секако, може да си ветите дека оваа година ќе ослабете неколку килограми или ќе си најдете нова работа. Но има друга област која често се запоставува, кога луѓето планираат...

(Видео 18 +) Имале жесток секс во хотел, но не биле свесни дека некој...

Парот е снимен низ прозорец од еден хотел во Лас Вегас, а видеото од нивниот однос го запали интернетот. Парот кој во еден хотел во Лас Вегас имал секс, сигурно...

(Фото) Хакерите не мируваат, протекоа разголени фотографии од Џенифер Лопез

Хакерите не мируваат, на интернет протекоа разголени фотографии од популарната дива, Џенифер Лопез. За овој чин и загрозување на приватноста обвинети се компаниите Apple dhe iCloud. Иако светските јавни личности...