Британска Водителка ги покажа голите цициња на Инстаграм

Британската телевизиска водителка Керолин Флак, случајно објавила селфи на кое е во топлес издание. Иако водителката потоа сфатила дека нема веќе квадратиња на Инстаграм, сепак голем дел од нејзините 600....

ГЛАВНИТЕ РАЗЛИКИ ПОМЕЃУ ПОРНОТО И СЕКСОТ

Можеби навидум и така изгледа, но ако некогаш се осудите да размислувате на оваа тема ќе станете свесни дека постои огромна разлика. Токму разликите кои ги чувствува и на својата...

ОВА Е НАЈГОЛЕМИОТ ПРОБЛЕМ ВО СЕКОЈА ЉУБОВНА ВРСКА, А НЕ Е СЕКСОТ, НИТУ ПАРИТЕ

Кога ќе се каже проблем во врската сигурно прво помислувате на сексот или парите, но не! Главен проблем е КОМУНИКАЦИЈАТА. Под тоа се подразбира начинот на карање со партнерот без...

12 начини со кои ви кажува „Те сакам“ и без да ги употреби тие...

Те сакам – тоа се два збора околу кои се црти целиот свет. Некои можат да го изговорат лесно и без проблем, а некои пак, овие 7 букви не...

Tајни секс фантазии на мажите

Постојат некои работи кои вашиот партнер ги обожува да ги прави но никогаш нема да ви ги каже. Некои негови сексуални фантазии тој нема да се осмели да ви ги...

Доколку успеете да ја совладате оваа техника, жените ќе ве обожаваат!

Момци, по оваа акција дамите ќе ве обожаваат! 1. Тргнете полека – Полека бакнувајте ја својата партнерка по целото тело, посветете им се на нејзините бутови и стомак пред да...

(ФОТО) Порно ѕвездата предизвика хаос на плажа

Италијанката Присила Салерно, која инаку е сè поуспешна диџејка, папараците ја „уловиле“ како се сонча и забавува со новата девојка Ангела. Тие се бакнувале и се милувале пред сите, па...

Зошто аналниот секс не е за секого

Аналниот секс е многу деликатна тема, токму како што и самиот чин е деликатен. Конечно излезе од сенката на табу и стана сѐ почеста тема на разговор. А зошто...

(ФОТО) Водителката Милена Антовска ги поздрави фановите со црвени гаќички

Водителката на утринската програма на ,,Канал 5" телевизија , Милена Антовска , во едно сосема поинакво издание ги поздрави своите пријатели утрово. Облечена по маичка и црвени гаќички, омилената водителка...

11 најчести женски изговори за избегнување на секс

„Главата ќе ми експлодира“, „Жешко ми е“, „Смрзнав“, „Децата спијат, ќе ги разбудиме“, „Децата се будни, ќе нѐ слушнат“... Ретко која жена може искрено да каже дека не е...