Писмо до поранешното момче: „Благодарам што ја пушти да си замине“

Жените ширум светот се воодушевија од писмото на едно момче, упатено до поранешното момче на неговата девојка. Во писмото кое е споделено околу 20 000 пати, момчето открива колку...

Дали вагината се “стеснува” ако немате секс, а се “олабавува“ ако практикувате почеста акција?

Не сте имале сексуална акција подолго време, но дали тоа значи дека вашата вагина станува потесна? Веројатно сте слушнале за тоа дека ако подолго време не сте имале секс, вагината...

ПАРОВИТЕ ПОЛУДЕА : Погледнете како изгледаше нивната “СЕКС” забава

Ова таканаречено реално шоу на срамот, дефинивно не е за на телевизија. Погледнете ја нивната пена парти, каде што секој прави што му дојде на памет. ...

(ФОТО) Развратна, русокоса и гола: Порно ѕвездата објави серија провокативни фотки на Инстаграм

Инстаграм профилот на порно ѕвездата Софи Далзел ќе направи „очите да ви испаднат“. Нејзините 37.000 следбеници на оваа социјална мрежа никогаш не знаат каква фотка ќе добијат од оваа секс...

ИСПОВЕСТ НА ОЧАЈНА ЖЕНА ОД КОЧАНИ: ПОРАДИ ЗАГУБЕНА КЛАДБА МЕ ЛЕГНАА ДВАЈЦА

Со сопругот бевме на летување. Разговаравме колку сме остареле и дали сѐ уште сме способни да заведеме личности од спротивниот пол. На шега му реков на маж ми дека годините...

МАМИЧКА ОД НАСЛОВНАТА СТРАНА

Темата за младите мајки…Ах еве го манијаков пак стапува на сцена. Милфиците не би биле милфици ако не се у бели проѕирни пантолончиња од кои ѕиркаат бели чипкани гаќички....

ОВА Е НАЈГОЛЕМИОТ ПРОБЛЕМ ВО СЕКОЈА ЉУБОВНА ВРСКА, А НЕ Е СЕКСОТ, НИТУ ПАРИТЕ

Кога ќе се каже проблем во врската сигурно прво помислувате на сексот или парите, но не! Главен проблем е КОМУНИКАЦИЈАТА. Под тоа се подразбира начинот на карање со партнерот без...

ПРОБАЈТЕ И УВЕРЕТЕ СЕ – ВО ОВИЕ ПОЗИ СЕКОЈ ПЕНИС Е ГОЛЕМ!

Жените велат дека ако не сте многу надарени не треба да очајувате. Сексуалниот живот и задоволство може да се спаси со одредена поза во која пенисот изгледа подолг, а...

НИФОМАНКА РАСКАЖУВА ЗА СЕКСОТ: СЕ ПЛЕСКАВ ОД МАЛА, НЕВИНОСТ ИЗГУБИВ НА 13 ГОДИНИ

Поради тоа што секогаш бев осамена, Селј Колад рече дека единствениот лек за тоа е само секс. – Во секое време од животот имав пет мажи кои можев да им...

НАЈДОБРАТА СЕКС ПОЗА ЗА ВАШИОТ ХОРОСКОПСКИ ЗНАК

Вашиот хороскоп може да ви каже што вашите ѕвезди предвиделе за вашиот деловен и љубовен живот, па зашто не и за вашиот сексуален живот исто така? Затоа астрологот Zoe...