8 показатели дека сте заљубени во квалитетна жена

Жените се превртливи, чудни, љубоморни, напорни, тврдоглави... Но, сепак се заљубувате во нивните маани. Како да откриете дали е таа вистинската, и покрај сите несовршености? 1. Не ве прави љубоморен Нема потреба...

Британска Водителка ги покажа голите цициња на Инстаграм

Британската телевизиска водителка Керолин Флак, случајно објавила селфи на кое е во топлес издание. Иако водителката потоа сфатила дека нема веќе квадратиња на Инстаграм, сепак голем дел од нејзините 600....

ШТО ПРАВАТ ЖЕНИТЕ ПРЕД СЕКС?

Првиот секс со новиот партнер за некои жени претставува голем стрес. Истражувањата покажале дека од првата ноќ со новото момче жените може да поминат и шест часа подготвувајќи се за...

ПРОБАЈТЕ И УВЕРЕТЕ СЕ – ВО ОВИЕ ПОЗИ СЕКОЈ ПЕНИС Е ГОЛЕМ!

Жените велат дека ако не сте многу надарени не треба да очајувате. Сексуалниот живот и задоволство може да се спаси со одредена поза во која пенисот изгледа подолг, а...

Колку средби треба да има пред првиот секс?

Секое лице барем еднаш во животот се прашало дали постои специфичен број на љубовни состаноци, после кои е сосема во ред да се спие со тоа лице. Ново глобално...

Зошто аналниот секс не е за секого

Аналниот секс е многу деликатна тема, токму како што и самиот чин е деликатен. Конечно излезе од сенката на табу и стана сѐ почеста тема на разговор. А зошто...

МАМИЧКА ОД НАСЛОВНАТА СТРАНА

Темата за младите мајки…Ах еве го манијаков пак стапува на сцена. Милфиците не би биле милфици ако не се у бели проѕирни пантолончиња од кои ѕиркаат бели чипкани гаќички....

(ФОТО) Кајли Миног потврди дека е во врска со 20 години помладиот актер

Иако веќе некое време медиумите шпекулираат дека пејачката и актерот се во врска, Кајли Миног не даваше никакви информации за тоа. Очигледно е дека Кајли Миног ужива во љубовта со...

НАЈДОБРАТА СЕКС ПОЗА ЗА ВАШИОТ ХОРОСКОПСКИ ЗНАК

Вашиот хороскоп може да ви каже што вашите ѕвезди предвиделе за вашиот деловен и љубовен живот, па зашто не и за вашиот сексуален живот исто така? Затоа астрологот Zoe...

(Фото) Хакерите не мируваат, протекоа разголени фотографии од Џенифер Лопез

Хакерите не мируваат, на интернет протекоа разголени фотографии од популарната дива, Џенифер Лопез. За овој чин и загрозување на приватноста обвинети се компаниите Apple dhe iCloud. Иако светските јавни личности...

Следете не

11,211FansLike
556FollowersFollow
457FollowersFollow

Живот

Добро е, барем ќе не памтат по нешто во светот, КОПИТА ЕДНИ НЕВАКЦИНИРАНИ :...

Свадбата на Метју Карионе и Ребека Бечваровска во Сиднеј не заврши како што посакувале младенците. Веселбата заврши со крвава тепачка меѓу гостите предизвикана само...

ДА БИДЕМЕ ХУМАНИ, СПОДЕЛЕТЕ : Томче Илиев – Петгодишно дете од Струмица со тумор...

Денес на социјалната мрежа Фејсбук насекаде се рашири веста која сите нас не потресе. Станува збор за Томче Илиев – малиот херој кој има...

(ФОТО) КОЈ Е ПРАТЕНИКОТ СО БОДИ БИЛДИНГ ИЗГЛЕД?!

Се работи за пратеник кој е фотнат на троа постара слика во 2003-та година на неговиот 60-ти роденден, сликата е доставена до нашата редакција каде...