(ВИДЕО) ЛИДЕРО ТЕТКА СОЛЗА МРСОЛЕВА КАЈ ЈАНКО БУРЕК СЕ ЗАКАНИ ДЕКА НЕЈЗИНАТА ПАРТИЈА ЌЕ...

Лидеро Солза Грчева кај Јанко Бурек во емисија ја претстави "платформата" на нејзината политичка партија и се закани дека на наредните избори народот ќе ја земел судбината во свои...
video

(ВИДЕО) ЕЕЕЕЈ МАКО МИЛА МАЈЧИЦЕ, ШТО ДОЧЕКАВМЕ: Потпретседател на партијата која го направи 27-ми...

ЕЕЕЕЈ МАКО МИЛА МАЈЧИЦЕ, ШТО ДОЧЕКАВМЕ: Потпретседател на партијата која го направи 27-ми април наместо да се извини и да побара казна за сторителите, на тв ги моли тепаните...
video

(ВИДЕО) АЦО КАБРАНОВ ДО СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ: Стево зашто не попари со песимизам за влезот...

АЦО КАБРАНОВ ДО СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ: Стево зашто не попари со песимизам за влезот во НАТО?! https://www.youtube.com/watch?v=A1VoFW81G68
video

(ВИДЕО) ОЛИВЕР СПАСОВСКИ: Благодарение на помошта од граѓаните, фатен е напаѓачот на пратеникот Горан...

ОЛИВЕР СПАСОВСКИ: Благодарение на помошта од граѓаните, фатен е напаѓачот на пратеникот Горан Милевски, се работи за познат скопски криминалец https://www.youtube.com/watch?v=M8ecwccMFPM

НАПАЃАЧОТ НА ГОРАН МИЛЕВСКИ Е УАПСЕН БРАВО ЗА МВР И СПАСОВСКИ

Во #СамоВистина интервју со министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски Спасовски во вечерашното интервју во ,, Само Вистина,, изјави дека МВР денеска го привело лицето кој неодамна на плоштадот Македонија го нападна...
video

(ВИДЕО) КОЛКУ Е ЗАБАВНО СЕГА ДА СЕ ГЛЕДААТ МАРАТОНСКИТЕ ЕМИСИИ НА МИЛЕНКО И МИРКА...

Колку е само забавно сега да се гледаат маратонските емисии на Миленко и Мирка каде јавно онанираат и свршуваат дека ја победиле Америчка Амбасада и го спасиле ВМРО-ДПМНЕ од...
video

(ВИДЕО) ВОЛ, БРАДА И КУП ЛАЈНА ОД БИК ВО ФОРМА НА ГЕО ПОЛИТИКА ПРЕД...

Воле брадосано, Оливер Андонов на куртон телевизијата, медиумско збиралиште на куртоните сега станува експерт за гео политика. https://www.youtube.com/watch?v=sH-boROksqg
video

(ВИДЕО) СИНОТ НА ЧАВКОВ ГО ДЕМОЛИРАЛ СТАНОТ НОЌТА ПРИ ВТОРОТО АПСЕЊЕ: Куртон Ефтов во...

Куртон Ефтов во невозможна мисија, откако се обиде да го престави џелатот од Сребреница, Младиќ за херој, сега проба извршителот на кланицата во собрание на 27-ми април, Чавков да...
video

(ВИДЕО) ЌЕРКАТА НА ЧАВКОВ КАЈ ВАСЕ КУРТОН ХЕФТАЛИЦА: СДСМ САКА ДА ГО УБИЕ МОЈОТ...

Ќерката на Митко Чавков кај Васе Хефталица : СДСМ сака да го убие мојот татко. https://www.youtube.com/watch?v=flOi0zd3A2w
video

(ВИДЕО) ССК СИ ОСТАНА ВМРОВСКА КОМОРА: Претседателката распали по владата а 10 години молчеа...

Претседателката распали по владата а 10 години молчеа во Груевизмот - ВЛАДАТА ЛАЖЕ ЗА ПРОСЕЧНАТА ПЛАТА, МИНИМАЛНАТА ПЛАТА И НОВИТЕ ДАНОЦИ ЌЕ ЈА УНИШТАТ МАКЕДОНСКАТА ЕКОНОМИЈА! https://www.youtube.com/watch?v=zz7WrDCwV7Q