video

(ВИДЕО) ТОРТЕ среде камери ја растури “неутралната” алапача ГРЧЕВА КО ЗЕЛКА РАСТУРЕНА

Ауууу овај ТОРТЕ ама бил опасен, и расплака мајче нејзину на "неутралката" Грчева https://www.youtube.com/watch?v=A_9X95V_ESE
video

ХОРОР ФИЛМ НА НОВА СЕАД ИБИЦА КУРТОН ТВ: Кандидатката на Левица се појави на...

Не сме навикнати на телевизија да гледаме постари жени без шминка и со нечешлана коса, тоа е секако право на избор на секого, но и наше е да коментираме...
video

(ВИДЕО) СКАНДАЛ НА 24 ВЕСТИ: Министерот за правда и призна на водителката дека ВМРО...

24Вести/24Анализа (од 38.35): Душица Мрѓа до министерот за правда, Аднан Јашари: Имате ли вие опструкција од коалицискиот партнер, од премиерот Груевски за некој предмет. Ги слушнавме Јанкуловска, Мијалков, Зоран Ставревски... Јашари:...
video

(ВИДЕО) Фрчко до Чом: Добро Чом, што лупаш, или целта ти е да бидеш...

Фрчко и Чом се здавија уште на стартот на емисијата по уводот на Чом во кој тој го нарече ДПМНЕ за победник на изборите и порача дека СДСМ требало...

(ВИДЕО) КАКОВ ШАРЛАТАН И СКАНДАЛОЗНО ИНТЕРВЈУ – АХМЕТИ НА ИНТЕРВЈУ ЗА ТВ21 ПОЧНА ДА...

Лидерот на ДУИ, Али Ахмети во вечерашното интервју ги потврди шпекулациите во јавноста за наводна коалиција на ВМРО-ДПМНЕ и ДУИ. Ахмети во вечерашното интервју за ТВ21 започна со плукање...