ЗАЕВ ПОЧНА СО АПСЕЊЕ УШТЕ ВЕЧЕРВА : Миленко повикан во полиција, обвинет е за...

Нели бе слобода на говор, слобод на мисла, слобода на став, слобода на определување, слобода на новинарството, а!!!!!?????? И оп, удри по Миленко со истрага од ОЈО!!!! Слободава дојде.... Преку полицајци...
video

Полицаeцот Фета Алими кој го ризикуваше сопствениот живот за да спаси живот на еден...

Полицаeцот Фета Алими кој го ризикуваше сопствениот живот за да спаси живот на еден пратеник, пратеникот Зиадин Села, а власта на Груевски го разреши. Денес е вработен како личен телохранител...

(ФОТО) КУРТОНИТЕ ЌЕ СЕ ИЗЕДАТ МЕЃУСЕБЕ – Љупче Златев : Само на НЕПИСМЕНИ морони...

Нека не ве лажат, Бејли е сеуште амбасадор на САД. Тоа што неписмењаци кои 30 години се занимаваат со новинарство не можат да увидат основни работи при комуникација на...

(ФОТО) ХАХАХААААА КАКВИ ЕПСКИ ТЕКТОНСКИ ПОМЕСТУВАЊА ВО ТАБОРОТ НА КУРТОНИТЕ : НА ЈАНКО БУРЕК...

Пола година устата им е полна со пења за Тиранската платформа, цели емисии, шиканирања и сапуници по куртон телевизиите за конечно да се огласат куртоните по падот на режимот...

Нора Шакири до Милошоски: За тоа бомбичето да си провериш ама БАШ у твојот...

Антонио за тоа бомбичето да си провериш ама БАШ у твојот двор..батали ја причата за сдсм и некои пратеници не поминуе тоа, види таму со тврдокорните кои ги макљаше...

Откако се слушна дека Антонио ќе го смени Грујо во ВМРО-ДПМНЕ, некој пробал да...

Пратеникот Антонио Милошоски од ВМРО-ДПМНЕ, на својот Фејсбук профил напиша дека во куќата на неговиот татко во село Ижиште била поставена бомба.

УШТЕ ЕДЕН ДОКАЗ КОЛКУ ШИЗОФРЕНА ВЛАСТ БЕШЕ ВМРО-ДПМНЕ: Нејзиниот најголем подржувач со петокрака на...

Вол, петокрака, СССР, партизани, Миленко со петокрака на главата маршира во Москва со партизани.

Следете не

11,463FansLike
556FollowersFollow
462FollowersFollow

Живот

video

(ВИДЕО) Жестока тепачка на СРБИ кај граничниот премин „Богородица“ поради долгите колони

На социјалните мрежи се појави и видео од тепачката. Според очевидците, се работи за Срби, односно возачи од возила со регистарски ознаки од Белград...

Граѓаните на Богданци на референдум се изјаснија против изградбата на рудници, не сакаат да...

Од вкупно запишаните 6.918 граѓани на референдумот по двете прашања се изјасниле вкупно 4.321 или околу 62 отсто од гласачкото тело што значи дека...