ХОРОР ФИЛМ НА НОВА СЕАД ИБИЦА КУРТОН ТВ: Кандидатката на Левица се појави на дебата како страшило!

0
11798

Не сме навикнати на телевизија да гледаме постари жени без шминка и со нечешлана коса, тоа е секако право на избор на секого, но и наше е да коментираме за тоа 😀

Оваа глетка обично се гледа на тв само кога има добар хорор филм 😀