Хит фото-Фитнес моделот Марија Нацева ги шекна капачите во базенот „Њу стар“

0
479

Атрактивната фитнес моделка Марија Нацева никого не остави рамнодусен кога во секси бикини се појави на базенот “Њу стар“.Марија беше во друштво на сестра и Оле.И двете девојки беа главна атракција на безенот.

naceva1-405x540 naceva-405x540Извор : Либертас