(ФОТО) НА ИГОР КОЈИЧ МУ ПУКНА ФИЛМОТ, ЕВЕ ШТО ИМ ПОРАЧА НА ФОТОШОПЕРИТЕ ЗА ГОЛИТЕ ФОТКИ НА СЕВЕРИНА

0
1265

Имено, на сите им остана во сеќавање порно снимката за која ечеше регионот, а тогаш се помина. Пејачката претрпела непријатности, а потоа продолжила по својот пат.

Иако, благодарение на нејзината убавина, неколку пати вила свршена и била во брак, Северина мирот го пронајде кај помладиот избраник и синот на популарниот пејач Драган Којиќ Кеба, Игор Којиќ.

Меѓутоа, некој направил солена шега и објавил нејзини фотографии кои во краток рок направија целосен колапс на интернетот, но нејзиниот сопруг не останал имун на ваков вид на провокација, па на неговиот Инстаграм налог објавил фотографија каде се обрати на поширокиот аудиториум:„Мили мои, гледајте вашето време со вашите најмили да го поминувате во среќа, токму како на овие фотографии на кои монтажа и останатите техники не им можат ништо“.