(ФОТО) ГОТОВО Е ДОЈДЕ СМАК СВЕТА, ЛИЛА ПО СТОТТИ ЈУБИЛЕЕН ПАТ БЕЗ ГАЌИ!

0
769

Познатата ТВ-водителка Лила Филиповска откако пред неколку дена го „запали“ Инстаграм со фотографијата на која е облечена во проѕирен фустан од тантела под кој носеше танга, сега одлучила да се фотографира во уште попровокативно издание.

Лила овојпат легната на кревет без гаќи, го рекламира новиот парфем „Скандал“ на Жан Пол Готје.