(ФОТО) ГЛЕЈТЕ КОЈ ЦАААР Е ОВА : ДОДЕКА ВМРОВЦИТЕ ТАЛАСААТ САМКА СИ ГЛЕДА ФУДБАЛ И НЕ ДОЗВОЛУВА ДА МУ ГО ЕБАТ РАЈАТОТ

0
343

Самка Ибраимовски во парламентот го гледа мечот од лигата на шампиони помеѓу Реал Мадрид и Јувентус додека вмровците тропкаат зелени од говорници.