(ФОТО ГАЛЕРИЈА + ВИДЕО) Прилепчани масовно го исвиркаа МВРО-ВМРО на Митко Чавков и повторни испратија порака ,,Че си лежите”

0
416

И вечерва голем број прилепчани излегоа на протест на Шарената револуција.

13239345_1790217787868361_6047103388659476511_n13265909_1790218794534927_8730039667502848_n13240487_1790218657868274_6562193998448225985_n 13305004_1790218291201644_6310040506988706359_o
13260188_1790219054534901_416576617483711078_n