ОВА ОДАМНА СЕ ОЧЕКУВАШЕ: ПРОТИВ ЗАЕВ СЕ ЗДРУЖИЈА МАФИЈАТА, ВМРО ДПМНЕ, БРАНКОВИСТИТЕ И АЛБАНСКАТА ОПОЗИЦИЈА!

0
1999

Ова се најчитани стории на порталот Плусинфо.

Првата е сторија на Љупче Златев, значи ВМРО ДПМНЕ.

После неколку стории на Геро, закоравен бранковист кој плаче по времето кога со Бранко тој беше главен стратег и кадровик на Бихачка.

После колумна на Мицковски Ивор, бивш швалер на Наташа Савова, вечна швалерка на Бранко.

На крај албанската Ванковска, многу близок со БЕСА.