ОВА е тимот на СЈО И НА КАТА кој ќе води ревносна битка со режимот на ВМРО-ДПМНЕ и Грујо во наредниот период и ќе ја спаси Македонија

0
1024

Катица Јанева денеска на својот Фејсбук профил објави фотографија на која се наоѓа целиот тим на Специјалното јавно обвинителство во новите простории и кој што треба да води ревносна борба со клептоманската власт на Груевски и Сашо Мијалков.sjoekipa