МЕГА БОМБА НА ПЛУСИНФО: Странците му испратиле порака на Мијалков: Не ѝ се доближувај на Катица!

0
407

mijalkov.katica

Претставници на една западна амбасада во Скопје, преку посредници, му испратиле порака на поранешниот шеф на македонската тајна полиција Сашо Мијалков, да не помислува веќе да ѝ се доближи на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева на растојание помало од 200 метри, дознава Плусинфо. Порталот нема потврда дали Мијалков ја примил пораката.

Повеќе ОВДЕ