(ВИДЕО) Шилегов: Разлигавеното диктаторче не заслужува ниту една гребаница на народот

0
353

Пратеникот на СДСМ, Петре Шилегов потврди дека наскоро ќе има избор на нов собраниски спикер и промена на власта, но не го соопшти начинот и датумот бидејќи не сакал да има конфликти.

Извор : A1он