(ВИДЕО) ФИЛИП ПЕТРОВСКИ Е МОНСТРУМ: ВЧЕРА ТРЕБАШЕ ДА УТЕПАМЕ НЕКОЛКУ ПОЛИЦАЈЦИ КАКО ВО ФРАНЦИЈА!

0
1440

Вилипче побара да се отепаат неколку полицајци во синоќешните приведувања на неколку ќосиња, ова е монструм.