(ВИДЕО) ТЕРЕЗА МЕЈ ГИ ПОФАЛИ ЗАЕВ И ЦИПРАС, ВЕТИ ДУПЛИРАЊЕ НА ПОМОШТА ОД БРИТАНИЈА ЗА ЗАПАДЕН БАЛКАН!

0
251

Тереза Меј ги пофали премиерот Зоран Заев и премиерот на Грција, Алексис Ципрас и вети огромна помош од Британија за Западен Балкан.