(ВИДЕО) Радмила во интервју за Телма : Македонија подава рака, ЕУ и НАТО се на потег да ни помогнат

0
180

Погледнете го интервјуто на министерката за одбрана Радмила Шекеринска за „Топ тема“ на Телма.

brilijant