(ВИДЕО) ОВОЈ Е ПЕЧЕН ЗА ВО БАРДОВЦИ : Наместо да се скрие некаде, Дурловски објави видео во кое едно 10 минути зјапа како мрднат! ЌЕ ЈА ВТУРНЕВТЕ МАКЕДОНИЈА ВО ГРАЃАНСКА ВОЈНА ЕБАВИ ТОА ЛУДАЦИТЕ ЕБАВИ ПЛАТЕНИЧКИ!!!

0
693

Каков епски лудак, наместо да се скрие некаде поради хушкањето на вмровците да упаднат во собранието да кољат пратеници на колежот на 27-ми април, Дурловски објави видео во кое едно 10 минути зјапа како мрднат! Што не ќутеше вака на 27-ми април?! Или поинтересно беше да ги хушкаат со Бетмен вмровците да убиваат пратеници во собранието?! Ќе ја доведеа Македонија до граѓанска војна, ебаи тоа лудаците ебави платенички!