(ВИДЕО) ОВА Е КРАТКАТА НО ЛЕГЕНДАРНА ТВ ВОЈНА ПОМЕЃУ БОКИ 13 И ЗОРАН БОЖИНОВСКИ БУРЕВЕСНИК

0
748

Целосното видео на 1ТВ од дуелот помеѓу Бојан Јовановски – Боки 13 и рекетарот Зоран Божиновски Буревесник.

https://www.youtube.com/watch?v=0zYCNw0ErGA&feature=player_embedded