(ВИДЕО) Николовски: Се обврзуваме пред граѓаните, ветуваме просечна плата од 30.000 денари

0
166

Видео од дел од синоќешното обраќање во Делчево на Љупчо Николовски, носител на кандидатската листа на СДСМ и коалицијата во ИЕ 3.

https://www.youtube.com/watch?v=WTclZliZ6Ss