(ВИДЕО) НА ЗАЕВ МУ ПУКНА ФИЛМОТ ОД КЛЕВЕТИТЕ НА ГЕРО И ОД ПОРТАЛИТЕ НА ВМРО-ДПМНЕ И КАМЧЕВ – Заев : Неможе еден суетен новинар, неколку криминалци и да ми извинат припадниците на ЛГБТ заедницата и еден педер да ме руши од власт!!!

0
906

Заев во денешна изјава за медиуми не се воздржа и му пукна филмот од клеветите во колумните на Геро и од медиумската харанга против него од медиумите на Канчев па распали пред целата јавност : Неможе еден суетен новинар, неколку криминалци и да ми извинат припадниците на ЛГБТ заедницата и еден педер да ме руши од власт.