(ВИДЕО) Моника Белучи на сред сцена страсно го бакна водителот

0
947

Синоќа се отвори 70-от Кански филмски фестивал, кој го отвори единствената Моника Белучи. Освен со нејзината појава, таа им го украде вниманието на присутните со еден изненадувачки момент.

Оваа 52-годишна актерка во еден момент му „рипна“ на својот колега, водителот Алекс Луџ и сочно го бакна. Се разбира дека Алекс возврати на бакнежот, бидејќи не веруваме дека некој би и одолеал на Моника.

Публиката го поздрави бакнежот со громогласен аплауз, а веруваме и со многу љубоморни изјави од типот: Како јас не бев водител?!


Torride baiser entre Monica Bellucci et Alex… by CinemaCanalPlus