(ВИДЕО) МЕГА БОМБА ВО ЕМИСИЈАТА НА ,,КОД” ОД СНЕЖАНА ЛУПЕВСКА : ЗАЕВ ЌЕ АПСИ УНГАРСКИ ДИПЛОМАТИ ПОРАДИ СТОРЕНО КРИВИЧНО ДЕЛО, КИДНАПИРАЊЕТО НА ГРУЕВСКИ!

0
4257

Во најновата емисија на ,,КОД” : Заев не знае каде е Груевски и можеби смета дека унгарските власти прават кривично дело па поради таа причина премиерот ќе има основ да апси унгарски дипломати?!