(ВИДЕО) КАБРАНОВ ДО ОСМАНИ: Фала богу конечно да ги видиме Хан и Могерини во Македонија по добар повод а не да гасат пожар како досега!

0
332

Уредникот на 1ТВ, Ацо Кабранов до вицепремиерот за европски прашања Бујар Османи : Фала богу конечно да ги видиме Хан и Могерини во Македонија по добар повод а не да гасат пожар како досега!