(ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО: ГЕРО ВМЕШАН ВО АФЕРАТА РЕКЕТ, МУ ПРАВЕЛ ИНТЕРВЈУ НА БОКИ ЗА СЛОБОДЕН ПЕЧАТ?!?!

0
865

ЕКСКЛУЗИВНО интервју на Боки 13 за Слободен Печат! Новиот колумнист на „Слободен Печат“ изјавува дека токму Геро му е омилен колумнист. Цепки за друштво 🙂