(ВИДЕО) АЛИ АХМЕТИ БРУТАЛНО НАБРКАН ОД КУМАНОВО ПОРАДИ ,,ДИВО НАСЕЉЕ”, ОД ШТО ГО САКААТ АЛБАНЦИТЕ СО КАМЕЊА МУ ГО ИСКРШИЈА ВОЗИЛОТО, ДИМЕ СПАСОВ НЕ Е ЕДИНСТВЕН КОГО СЕГА ГО БРКААТ АЛБАНЦИТЕ

0
1252

Жители од Диво Насеље и блиски пријатели на Џемаил Реџепи алијас Командант Шкипоња, поранешен висок функционер на ДУИ кој беше убиен лани му приредија неочекувано „добредојде“ на Али Ахмети во кумановската населба Черкези, објави Алсат-М.