АЈ НОНЕ, ЗАМИСЛЕТЕ ЈА ИВОНА ТАЛЕВСКА СРЕД ДНЕВНИКОТ ВО СИТЕЛ СО ЦИЦКИТЕ ИЗВАДЕНИ : Албанки водат дневник со голи гради!

0
1594

Албанската телевизија „Зјар“ има малку поинаков пристап во информативната програма.

Нејзините четири презентерки со сериозни лица ги читаат настаните од земјата и светот, но со голи гради. Очигледниот сексапил не им смета во извршувањето на задачата, а колку се популарни, покажува и податокот дека едно видео од овие вести има околу два милиона прегледи на „Јутјуб“.

Во видеото на следниот линк гледајте како изгледаат овие провокативни презентерки на секси вести