ХИТ АУДИО: „The real ВМРО“ – Груевски рапува како Еминем

0
501

Ви го пренесуваме аудиото кое е хит на социјалните мрежи денеска, а е направено од говорот на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, на годишната конференција на Унијата на жени на оваа партија, а со музичка подлога од „The Real Slim Shady“ на раперот Еминем.

 

The real ВМРО.

Posted by Filip Mitrovski on Tuesday, January 26, 2016