Порно ѕвездата која прави сите други да изгледаат кротко – „Ми треба плескање по задникот”

0
1553
Kога Софи Далзел вели дека е лоша девојка, таа не се шегува.

Всушност, оваа русокоса секс бомба со нејзиното шокантно однесување и проблеми со законот, навистина е лоша девојка – во секоја смисла на зборот.

01-sofi-dalzel-453

Примери за нејзиното ѓаволесто однесување се тоа што пропуштила појавување на сослушување во суд поради операција за зголемување на градите, одбивање да ја носи бразлетната за следење на глуждот бидејќи ѝ пречела во снимањето на филмовите за возрасни и секојдневното кршење на правилата за голотија на Инстаграм со објавување на провокативни и разголени сефија. Таа прави останатите порно ѕвезди да изгледаат кротко.

1

Но, под фасадата на силиконски импланти, наклонетост кон вандализам и портфолио полно со фетиши – лежи девојка полна со амбиции за успех во светот на славните.

2

Софи започнала да се занимава со моделинг кога била тинејџерка, каде што набрзо го привлекла вниманието на многу порно магнати. Сега, таа се занимава како модел пред веб камера и „мека“ порнографија, каде што ги исполнува желбите на нејзините клиенти и каде што доживеала голем успех.

3

Но, девојката која сака „плескање по задникот“, на крајот сфатила дека нејзината крајна цел е да работи како телевизиска водителка. Дали ќе успее од порно актерка да изгради кариера на ТВ водителка – останува да видиме.

4 5 6 7