И Ставрески како кумашин му Груевски, ќе сведочи зад затворени врати

0
220

Министерот за финансии Зоран Ставрески денеска побарал да сведочи зад затворени врати за јавноста, на седницата на Анкетната комисија која ги истражува нелегалните прислушувања.

На ист начин завчера сведочеше и премиерот Никола Груевски.

12376238_776108959188913_4205081743382798567_n-670x893