(ВИДЕО) ТВ21: Едмонд Темелко си замина со приватно возило

0
292

ТВ 21 објави видео на кое се гледа дека градоначалникот на Пустец, Едмонд Темелко, по распитот  заминува со приватно возило.

 

Edmond Temelko kryetari i komunës së Pustecit largohet nga gjykata me veturë private.

Posted by TV21 on Friday, February 12, 2016