(ВИДЕО)Кире Наумов: Ставивме потпис на пари за пензии и плати не за купување гласови

0
351

Дополнителниот заменик-министер за финансии, Кире Наумов во студио на НОВА зборува за прашањата околу еврообврзницата и задолжувањето како и неговите ингеренции во Министерството.

Интервјуто може да го погледнете ОВДЕ